Rozkład jazdy autobusów szkolnych

Rozkład jazdy autobusów szkolnych ważny od dnia 1 września 2015 r.

Przywozy

1.

Szkoła Goszczyn

7:10

2.

Lisów I

7:13

3.

Lisów II

7:14

4.

Rykały

7:18

5.

Sielec

7:21

6.

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

7:27

7.

Modrzewina

7:29

8.

Dylew

7:31

9.

Sielec Szkoła

7:33

10.

Sielec Wieś

7:34

11.

Szkoła Goszczyn

7:40


Odwozy

 

1.

Szkoła Goszczyn

15:15

2.

Bądków przy drodze G-K (Kapliczka)

15:19

3.

Modrzewina

15:23

4.

Dylew

15:25

5.

Sielec Wieś

15:28

6.

Sielec Szkoła

15:32

7.

Rykały

15:35

8.

Lisów I

15:38

9.

Lisów II

15:40

10.

Szkoła Goszczyn

15:45